Arama sonuçlarınız

Hakkımızda

ALTERNATİFLER SUNUYORUZ

Nordic Property olarak sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıktık. İnşaat sektöründe birbirinin benzeri olan sıradan projelerden sıkılanlar için alternatifler sunmayı kurumsal kimliğimize misyon olarak belirledik. Gençliği dinamikliği ve tecrübeyi tek potada birleştirmiş olan kurumsal yapımızla müşterilerimize kaliteyi, güveni ve memnuniyeti vaat ediyoruz.

KREATİF ÇÖZÜMLER

Gençliğimizden ve dinamikliğimizden aldığımız güç ile müşterilerimizi her alanda, etkin çözümler üreterek sanki kendi ülkelerinde imiş gibi kendileriniz güvende hissetmelerini şirket politikamız olarak benimsiyoruz.

İNTERAKTİF PROJELER

Yaşam enerjisinin, yaşam alanlarından alındığı ilkesinden yola çıkarak, müşterilerimizin alışık oldukları atmosfer ile Alanya’nın doğal ve kültürel güzelliklerini karşılıklı fikir alışverişleri ile birleştirip insan odaklı projeleri, hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Günümüz teknolojisinin en ileri imkânlarını kullanarak, modern ve geleneksel mimarinin en güzel örneklerini sunmayı amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sadece alım satım bağlamında düşünmeyerek, her alanda ihtiyaçlarına ışık tutmak.

MİSYONUMUZ

Gençliğimizden aldığımız enerji ve tecrübemizden aldığımız ilham ile çıktığımız bu uzun soluklu yolda yapacak çok şeyimiz var.

DEĞERLERİMİZ

  • Yenilikçilik
  • Güvenilirlik
  • Girişimcilik
  • Mükemmellik
  • Sahiplenme

KALİTE POLİTİKAMIZ

Nordic Property olarak, müşterilerimizin ve toplumun beklentilerini göz önüne alarak yapacağımız projelerde ve verdiğimiz diğer bütün hizmetlerde memnuniyet sağlayan ve sürekli iyileştirici bir kalite politikası benimsiyoruz.

İletişime Geç

  • Gelişmiş Arama

  • Mortgage Hesaplama